Biuro rachunkowe – Co nas wyróżnia

0 Comments

Biuro księgowe – Dlaczego my?

Nasza Firma chciałaby porozmawiać o tym, jak możemy pomóc waszej twojej firmie i dlaczego tak wielu właścicieli firm ceni nasze usługi i wkład. Nasze biura rachunkowe w Polsce realizuja osobistą obsługę rachunkowości z regularnym kontaktem z klientem, dzięki czemu zyskujemy z Tobą dobre relacje i długotrwałe relacje.

Usługi księgowe Katowice

Audyt i rozliczenia

Nasza Firma jest biegłymi rewidentami  z siedzibą w Katowicach oraz posiadamy wysokie wykształcenie w zrozumieniu biznesu naszych klientów, ścisłej współpracy z klientaki oraz tworzeniu zadań audytowych i księgowych w uzgodnionych ramach czasowych.


Rozwiązania księgowe online w chmurze

Jesteśmy akredytowanymi partnerami Platinum z oprogramowaniem Accounting, aby dostarczać firmom internetowe rozwiązania rachunkowe w chmurze do prowadzenia dokumentacji księgowej, w tym usługi rachunkowe, deklaracje VAT oraz rachunkowość zarządczą. Rozwiązania księgowe online w chmurze są także wbudowane w całą historię naszych usług, w tym zeznania podatkowe, rozliczenia w US, usługi płacowe oraz pomoc w zakresie automatycznej rejestracji.


Usługi kadrowo-płacowe, w tym pomoc w przestrzeganiu zgodności z przepisami dotyczącymi automatycznej płacy emerytalnej.

Prowadzimy dobrej jakości outsourcing płac online dla małych i dużych firm. Nasze usługi w zakresie zarządzania płacami dokonują wszystkich niezbędnych zgłoszeń do organów podatkowych w Twoim imieniu i zapewniają odpowiednie dokumenty z wymogami dotyczącymi sprawozdawczości i korespondencji związanymi z [automatycznym logowaniem emerytalnym